Dla Wystawców

Podwodna Przygoda i Nurgres 2019

Szanowni Wystawcy!

Zapraszamy na jubileuszową, dziesiątą edycję Podwodnej Przygody 2019.

Impreza odbędzie się w dniach 28.02 do 03.03 2019r.

Ta edycja będzie równocześnie kontynuacją i przełomem.

Przełomem, bo od tego roku chcemy wyjść poza ramy wydarzenia branżowego i jak najszerzej propagować nurkowanie. Potrzeba szerszego niż do tej pory wyjścia była sygnalizowana przez część Wystawców i dlatego postanowiliśmy połączyć siły z Targami Wiatr i Woda, które są corocznie odwiedzane przez prawie 30 tysięcy osób zainteresowanych sportami wodnymi i aktywnym podróżowaniem.

Jesteśmy przekonani, że to połączenie będzie korzystne zarówno dla Wystawców jak i odwiedzającej Podwodną Przygodę braci nurkowej, a dodatkowo pozwoli dotrzeć do znacznie większej liczby osób, które jeszcze nie wiedzą, że chciałyby nurkować. Wystawcy na tegorocznej edycji będą więc mogli dotrzeć także do osób nienurkujących, czemu pomoże usytuowanie Podwodnej Przygody w największej Hali nr 1, gdzie będą poza nami inne stoiska, co zapewni odwiedzanie naszych stoisk nawet jeśli dany zwiedzający nie będzie mieć tego w planie.

Dodatkowo przygotowujemy w tym roku dla Odwiedzających Turniej, szereg konkursów i innych atrakcji, tak by jak najwięcej osób zachęcić do nurkowania, a już nurkującym jeszcze bardziej uatrakcyjnić pobyt na Targach.

Kontynuacją, bo będziemy w tym samym obiekcie co od wielu lat – najdogodniej położonym w centrum miasta EXPO XXI, tuż koło dworca Warszawa Zachodnia.

Bo nadal będzie to impreza robiona dla wszystkich nurków i instruktorów, z możliwością uczestniczenia w Nurgresie czyli Nurkowym Kongresie i z innymi atrakcjami.

Wszystkich Wystawców zainteresowanych imprezą prosimy o kontakt mailowy lub telefonicznie 500140139

Do zobaczenia!

Max