Szanowni Państwo,

Mam przyjemność zaprosić już po raz jedenasty do uczestnictwa w Podwodnej Przygodzie – Targach Nurkowych odbywających się nieprzerwanie od 2010 roku!

UWAGA: zmiana adresu e-mail! Zgłoszenia przyjmujemy i wszelkich informacji udzielamy pod NOWYM adresem:

Jak pewnie pamiętacie lub wiecie, zaczynaliśmy w Pałacu Kultury i Nauki. Z czasem wyrośliśmy z niego i przenieśliśmy się na EXPO XXI. W zeszłym roku po raz pierwszy impreza odbyła się wspólnie z Wiatrem i Wodą – największymi w Polsce targami wodniackimi.

W roku 2020 będziemy kontynuować współpracę w Wiatrem i Wodą i po raz kolejny obie imprezy będą w tym samym miejscu i czasie, na wspólny bilet wstępu. Oczywiście jak zawsze nurkowie będą mieli specjalne bilety, upoważniające do wejścia na imprezę we wszystkie dni.

W tym roku po raz pierwszy będziemy gościć w najnowszym i najnowocześniejszym centrum wystawienniczym Warszawy – w niedawno oddanym do użytku Global Expo.

Dzięki hali o ogromnej powierzchni 1,2 hektara zarówno Wiatr i Woda jak i my zmieścimy się w jednej hali. A na piętrze odbywać się będzie Nurgres oraz inne wykłady i prezentacje.

Kilka faktów o Global Expo:

12 144 m² – Powierzchnia hali

4 000 m² – nowoczesne piętro konferencyjne

1 400 miejsc parkingowych (plus tuż obok parking przy centrum handlowym)

350 – liczba miejsc w Restauracji Global Expo

23 – liczba linii komunikacji publicznej mających przystanki przy obiekcie (w tym 17 linii autobusowych, 2 linie tramwajowe i 4 linie kolei lokalnych)

Tworząc w 2018 roku Global EXPO szukano rozwiązań będących odpowiedzią na oczekiwania branży.

W ramach realizacji projektu rewitalizacyjnego adaptującego pofabryczne tereny FSO, zachowując elementy nawiązujące w designie do przemysłowej historii miejsca, postawiono na wielofunkcyjność przestrzeni i nowoczesne potrzeby biznesowe organizatorów. Obiekt oferuje wysoki standard wykończenia, niespotykane parametry konstrukcyjne i cechy funkcjonalne, ułatwiające organizację wydarzeń.

Do Dyspozycji są dwie kondygnacje, połączone ruchomymi schodami, windami dla gości i techniczną windą towarową. Pierwsza to hala wystawiennicza i przestronne foyer. Druga kondygnacja to sale konferencyjno-bankietowe i zaplecze techniczne.

Obiekt zlokalizowany jest na warszawskim Żeraniu, przy węźle, gdzie krzyżują się autostrady z północy na południe i z zachodu na wschód Warszawy i łączy niepowtarzalny klimat z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.

Serdecznie zapraszam do udziału, będzie się działo!

Maksymilian Allweil