Targi Nurkowe Podwodna Przygoda i towarzyszący targom od samego początku Nurgres, to coroczne wydarzenie, które w jednym miejscu i czasie skupia wszystkich zainteresowanych nurkowaniem rekreacyjnym, technicznym, freedivingiem i turystyką obejmującą aktywne spędzanie czasu pod wodą.

Czekają na Was:

  • stoiska z dziesiątkami nurkowych marek, z wieloma specjalnymi targowymi ofertami,
  • prezentacje i wykłady Nurgresu,
  • wieczór filmowy,
  • prezentacje i stoisko Nurkowego Projektu START,
  • seminaria firmowe.

W tym roku po raz pierwszy będziemy w najnowszym obiekcie targowym w Warszawie – w hali Global Expo. Jest to najnowocześniejszy targowy obiekt stolicy, z doskonałym zapleczem konferencyjnym i bardzo dobrym dojazdem ze wszystkich kierunków. Jadąc samochodem spoza Warszawy nie trzeba nawet wjeżdżać w miasto i jest duży parking, a dla mieszkańców Warszawy i okolic jest dogodny dojazd miejskimi autobusami (17 linii) i tramwajami (2 linie) . Nieopodal jest też stacja PKP z dojazdem na lotnisko.

Godziny otwarcia dla Zwiedzających:

  • 12.03.2020r. od godz. 10:00 do godz. 17:00
  • 13.03.2020r. od godz. 10:00 do godz. 18:00
  • 14.03.2020r. od godz. 10:00 do godz. 18:00 Targi, a potem Wieczór Filmowy
  • 15.03.2020r. od godz. 10:00 do godz. 16:00


W roku 2020 będziemy kontynuować współpracę w Wiatrem i Wodą i po raz kolejny obie imprezy będą w tym samym miejscu i czasie, na wspólny bilet wstępu. Tradycyjnie nurkowie będą mieli specjalne bilety, upoważniające do wejścia na imprezę we wszystkie dni.

Bilety nurkowe – „karnet Podwodna Przygoda” są do nabycia online w specjalnej ofercie. Można też będzie kupić je w kasie w dniach imprezy.

Spotkacie producentów i importerów sprzętu, szkoły nurkowe, organizatorów turystyki nurkowej, bazy i centra nurkowe z wielu miejsc bliskich i dalekich oraz nurkowe federacje, fundacje, stowarzyszenia, ubezpieczenia i inne usługi związane z nurkowaniem. Na Nurgresie, który jest w cenie biletu wstępu na targi, można będzie posłuchać i obejrzeć ciekawe prezentacje, a po Nurgresie obejrzeć filmy z wielu obszarów nurkowania.

Informacje o Wystawcach i Prezentacjach Nurgresu pojawią się wkrótce.

Podwodna Przygoda odbędzie się równocześnie z Targami Wiatr i Woda a zakup biletu będzie upoważniał do wstępu na na całość. 

W tym roku po raz pierwszy będziemy w najnowszym obiekcie targowym w Warszawie – w hali Global Expo. Jest to najnowocześniejszy targowy obiekt stolicy, z doskonałym zapleczem konferencyjnym i bardzo dobrym dojazdem ze wszystkich kierunków.

Jadąc samochodem spoza Warszawy nie trzeba nawet wjeżdżać w miasto i jest duży parking, a dla mieszkańców Warszawy i okolic jest dogodny dojazd miejskimi autobusami (17 linii) i tramwajami (2 linie) . Nieopodal jest też stacja PKP z dojazdem na lotnisko.